Цитати про дітей та дитинство

Найкращі та відбірні цитати про дітей – про наших улюблених і дорогих діточок, які нам дарують щастя, радість і сенс життя.
***
Всякий батько чи мати повинні утримуватися при дітях своїх не тільки від справ, але і від слів, що схиляються до неправосуддя і насильництва, як то: брані, клятви, бійки, всяка жорстокість і тому подібні вчинки, і не дозволяти і тим, які оточують дітей їхніх, давати їм такі погані приклади. (Катерина II)
***
Діти ніколи не слухалися дорослих, та зате справно їх наслідували. (Д. Болдуїн)
***
Дитинство закінчується коли ти перестаєш мріяти стати дорослим.
***
Батьки – настільки прості пристрої, що ними можуть керувати навіть діти.
***
Не робіть з дитини кумира: коли він виросте, то зажадає жертви. (П. Буаст)
***
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність. (М. Чернишевський)
***
Діти і придворні помиляються багато рідше, ніж батьки і монархи. (Філіп Честерфілд)
***
Дитинство – найщасливіші роки життя, але тільки не для дітей. (Майкл Муркок)
***
Діти завжди люблять своїх батьків, а подорослішавши, засуджують їх за помилки. І лише зрідка діти прощають своїх батьків.
***
Кожна дитина – художник. Труднощі в тому, щоб залишитись художником, вийшовши з дитячого віку.
Іще трохи нових цитат про дітей
***
Повернути дитинство можна, тільки впавши у нього. (Еміль Лагідний)
***
Ні в якому разі не можна дозволяти дитині домагатися правди нечесним шляхом. І ніколи не можна робити дитину розумнішою за рахунок того, що вона перестає бути сердечною.
***
Початки, закладені в дитинстві людини, схожі на вирізаних на корі молодого дерева букви, які ростуть разом з ним, складаючи невід’ємну частину його. (В. Гюго)
***
Ні в якому разі не можна дозволяти дитині домагатися правди нечесним шляхом. І ніколи не можна робити дитину розумнішою за рахунок того, що вона перестає бути сердечною.
***
Досить однієї дитини, щоб заповнити весь будинок і двір. (Марк Твен)
***
Є діти з гострим розумом і допитливі, але дикі і вперті. Таких зазвичай ненавидять в школах і майже завжди вважають безнадійними; між тим з них зазвичай виходять великі люди, якщо тільки виховати їх належним чином. (Ян Коменський)
***
У світі не залишилося нічого справжнього. За винятком дитячої посмішки.
***
Те, що закладено в людині з раннього дитинства подібно до того, що висічене на корі молодого деревця. Разом з дитиною воно росте і розвивається.
***
Для виховання дитини потрібно більш проникливе мислення, більш глибока мудрість, ніж для управління державою.
***
Діти повинні – поки вони залишаються дітьми – бути під керівництвом батьківської влади, але в той же час повинні бути готові до того, щоб не завжди залишатися дітьми. (К. Віланд)
***
Ласощами, печивом і цукерками не можна виростити з дітей здорових людей. Подібно до тілесної їжі, духовна теж повинна бути простою і живильною. (Р. Шуман)
***
Ви кажете: діти мене втомлюють. Ви маєте рацію.Ми втомлюємося, від того що треба підніматися до їхніх почуттів. Підніматися, ставати навшпиньки, тягнутися. Щоб не образити.

Вам рекомендовано:

Thanx: