Позитивні статуси для соціалок

Нарешті ми добралися до тієї гілки нашого сайту, в якій немає місця смутку, образам і болю, поганих душевних переживань, негативних емоцій і не дуже гарному настрою – це категорія позитивні статуси, яка не тільки повеселить звичайних користувачів, які зайшли до нас розважитися, але і тих людей, які цілеспрямовано прийшли на сайт за черговим статусом на сторіночку соціальної мережі. Позитивні статуси радують, допомагають підняти настрій і зберегти бадьорий дух годинами, днями і тижнями, все залежить від того, який статус ви підберете для своєї сторінки або для мессенжера. Нам приємно, що наші позитивні статуси наповнюють людей позитивними емоціями і допомагають їм передати все своє тепло і класні, позитивні емоції друзям, просто встановивши позитивний статус на сторінку. Доповнюйте нашу колекцію і своїми висловлюваннями, короткими смішними історіями і пекучими анекдотами, які інші користувачі зможуть використовувати, як позитивні статуси.

Самий хороший ранок: встав, вмився, випив кави і … пішов додому!

Ось ви дивитеся на своїх однокласників зараз, вони такі стильні, такі кльові хлопці, за якими з розуму сходять дівчиська. А ви їх бачили в другому класі в колготках і колупаючихся в носі :)

Я ангел, чесне слово! Просто на мітлі швидше.

Я любила тільки одного чоловіка, того, який на питання: «А ти мене любиш?» відповів: «Звичайно, донька» … Досі люблю і буду любити.

Завжди вибирай найважчий шлях – на ньому ніколи не зустрінеш конкурентів …)

Дорослішання – це коли йдеш по холоду без шапки і відчуваєш себе не крутим, а дебілом.

Не чекайте чуда. Чудіть самі!

- Фраза доктора: «До весілля заживе» – сильно здивувала 97 річного старого, але при цьому запалила блиск в його очах.

У росіян пригоди починаються зі фрази: «Чогось я очкую, Славік!»

Посміхнися, коли на небі хмари. Посміхнися, коли в душі негода. Посміхнися, і відразу стане краще. Посміхнися, адже ти ж чиєсь щастя! ? ?

Гарними ми були і залишилися, лише змінилися форми наших тіл. Нехай плаче той, кому ми не дісталися, і здохне той, хто нас не захотів!

Царівна-жаба скаче по болоту, а в боці стріла стирчить. У зустрічних жаб в очах тваринний страх: – Тебе хотіли вбити? – Теж скажете, – відмахується Царівна-жаба і щасливо додає, – Ванька зробив пропозицію!

Вирішив згадати дитинство і стрибнув у замет … хто знав що там лавочка!

Тільки в нашій країні слово «угу» є синонімом до слів «будь ласка», «дякую», «добрий день», «нема за що» і «вибачте», а слово «давай», в більшості випадків, замінює «до побачення» .

Є відмінна заміна інтернету – бабульки на лавочках! Вони тобі і оцінку поставлять, і коментар додадуть, і статус слідом крикнуть!

Прочитав статус? Розплатися посмішкою! :)

Іноді стає так класно, від того що стало так пофіг, на те що було так важливо …

Щаслива людина – це та, яка побудувала фундамент свого успіху з каменів, якими в нього кидали.

Вам рекомендовано:

Thanx: