Привітання на хрестини дитини

Напевно, найпершим святом для більшості дітей є хрестини. Ця подія – одна з найважливіших у житті кожної людини, так як вона стає ближче до Бога, знаходить його захист і опіку. У цей день малюк приймає на свою адресу подарунки, добрі побажання і привітання на хрестини.
Хрещені батьки дають обіцянку перед Богом, що відтепер вони у відповіді за свого хрещеника, обіцяючи берегти його, всіляко допомагати батькам у вихованні крихти і бути хорошим прикладом для нього. Головними словами для дитини та її батьків на день хрестин є побажання здоров’я і удачі в житті, благополуччя і добра.
***
Про імені твоєму ще співали солов’ї,
Зозуля многії літа тобі ще кувала,
Дитя, народжене в любові,
Тебе Всесвіт на радість усім прислала!

Шановні батьки, ви дали життя новій людині, подарували світу чудового малюка, Ваш син (дочка) – не тільки продовження вашого роду, це надія вашої родини, надія нашої країни! Це чудове диво, що ваша любов переродилася в нове життя і зацвіла буйним цвітом в очах вашої дитини. І ми разом з вами радіємо вашому щастю. Нехай цей день, день хрестин, стане ще одним святом у Вашій родині і приносить радість, вам, малюкові і всім нам.

Привітання батькові і матері дитини. Батько (ім’я), бери на руки малюка, як можна частіше, піднімай його високо над головою, і навіть якщо маленький поки нічого не розуміє, в його свідомості відкладеться сила твоїх рук, з’явиться почуття захищеності в цьому світі, він буде назавжди оточений коконом любові , який захистить його і зігріє. Мати (ім’я) будь своїй дитині не тільки люблячою матір’ю, але і доброї і мудрої наставницею. Пам’ятай, що багато в чому від вас, від батьків, залежить те, ким виросте ця маленька людина. А я бажаю, щоб він виріс гідним громадянином своєї Батьківщини і продовжувачем всіх ваших найкращих починань, щоб успадкував кращі ваші риси. Рости дитя Вітчизні на славу, людям на добро, батькові й матері на радість!

Привітання на хрестини бабусям і дідусям. Шановні дідусі та бабусі (ім’я по батькові), здається тільки вчора ви співали своїм діткам колискові пісні, а сьогодні вони вже самі батьки, котрі створили чудовий витвір, яке сьогодні охрестили ім’ям (ім’я). І всі ми знаємо, що вони постараються передати своєму маленькому все те добре і хороше, чого ви їх навчили. Ваші діти звели вас до почесного рангу бабусь і дідусів, і це чудово, що у малюка є ще дві людини, чиї добрі і надійні руки будуть дарувати йому тепло і затишок. За ваші добрі справи, за ваші щедрі серця, за те, що вирости і виховали хороших дітей, і готові віддавати багато тепла і турботи своєму онукові, величезне вам спасибі, доброго здоров’я і довгих років життя!

Краса малюків не тільки в їх чистоті і безпосередності, а й у тому, що вони вселяють у нас надію. Надію на те, що будуть щасливішими, успішніше і краще нас. Дорогі батьки, бажаю, щоб ваша дитина виросла здоровою, розумною, красивою і була гідним продовжувачем вашого роду. Нехай цей чудовий малюк подарує вам радість, а коли стане великим – гордість, і головне, нехай про буде щасливий, ким би не став, який би шлях не обрав.

Від усієї душі вітаємо батьків та їх малюка з таїнством хрещення! Сьогодні ваш малюк знайшов не тільки хресного і хресну, які будуть з ним поруч в будь-яку хвилину, але й заступництво і допомогу Бога. Нехай віра допоможе йому вирости добрим, чесним і люблячим чоловіком!

У дитини поки немає віри, не прокинувся розум і совість. Але дитина не відділима від батьків. Всім своїм єством вона пов’язана з ними і, якщо сім’я християнська, вона не може примиритися з тим, щоб її дитина був відірваний від божественної благодаті. У момент Хрещення Святий Дух освячує всю істоту немовляти. При хрещенні батьки і хресні беруть на себе зобов’язання вкласти віру в душу дитини. Вітаю хресних, на яких лежить велика відповідальність за духовне зростання їх хрещеника (або хрещениці)!

У будинку хвилювання і радість. У колисці, сопучи, спить маленький чоловічок. Батьки розчулюють, дивлячись на нього, і дякують Богові за первістка. Нехай маленький чоловічок росте здоровим, набирається сил і приносить своїм батькам тільки радість. А якщо будуть хвилювання – то тільки приємні.

Вам рекомендовано:

Thanx: