Тости з днем народження: нові та прикольні

Майже неможливо уявити собі святкування дня народження без гарних тостів, які, за звичаєм, промовляють, тримаючи келихи в руках, і бажають всього найкращого імениннику. При цьому мають популярність однаково як довгі, так і короткі тости до дня народження, а також жартівливі і серйозні, віршовані або у прозі.
***
Колись бог виділив людині для життя п’ять років, а коні, собаці, мавпу і всім іншим тваринам – за п’ятдесят років. Обиделся людина, але так вирішив бог … відправився чоловік до тварин з тим, щоб вони подарували частину свого життя йому. Ось так і вийшло, що двадцять п’ять років людина живе як людина, наступні двадцять п’ять років оре як кінь, потім живе як собака, ну а наступні двадцять п’ять років над ним сміються, як над мавпою.
Так вип’ємо ж за те, щоб (ім’я) прожив як мінімум ще сто років як людина! З днем народження тебе, дорогий!
***
У деяких нерозумних людей спостерігається своєрідна вада зору – вони бачать у людях лише недоліки і не звертають уваги на їхні переваги. Так от, у винуватиці сьогоднішнього торжества є протилежний дар: вона бачить в людях тільки хороше і тому так любить нас усіх, а ми – її. Я пропоную наповнити келихи і випити за цю прекрасну якість (ім’я) – бачити краще в людях, прославляти і любити їх!
***
Нехай кожна мить буде повна надії
і нехай пощастить здійснити усі свої мрії!
Удачі, натхнення й духовного росту,
Хай буде в житті усе легко та просто!
***
Я хочу побажати своєму другу на день народження здоров’я марафонці, розуму академіка і багатства Білла Гейтса. Все інше у (ім’я) є: прекрасні батьки і надійні друзі. За тебе, (ім’я)! За нашу дружбу!
***
Нехай у нашому житті буде менше гірких хвилин, солоних жартів і кислих усмішок! Вип’ємо за солодкі миті — прекрасні і що тануть в роті, як ці чудові тістечка, приготовані нашої чудової іменинницею!
***
Жив-був на високій-високій горі один старий. Будинок його був дуже високо, у вічних снігах. І кожного ранку, і кожен вечір старий виходив з дому і розчищав в снігу доріжку до свого будинку. Давайте вип’ємо за те, щоб до нашого будинку, де б він не перебував, дорогу не доводилося розчищати – її будуть протоптувати наші друзі!
***
Летять літа, та не біда,
І вам не варто хвилюватись.
Бо ж неспросто Вахтанг співа:
«Мои года – мое богатство!».
***
Дорогий іменинник, бажаємо тобі море посмішок і привітань, море квітів і шанувальників, море радісних зустрічей, щасливих хвилин і Канарські острови в дні відпустки!
***
Нехай цей день народження буде святом не тільки спогадів та досвіду, але й нових задумів, мрій, надій! Адже поки людина мріє і сподівається — він живий, він завжди молодий! Давайте піднімемо келихи за молодість!
***

Короткі тости з днем народження

«Рости великий!» – Бажали в дитинстві. Тепер, мабуть, буде доречно побажати: «Продовжуй рости над собою!»
З днем народження тебе!
***
З того часу як я бачив іменинницю в останній раз, вона стала старше на цілий рік, але зауважте – ані трішки не постаріла. За секрет вічної молодості, яким вона володіє!
***
З тобою цей світ здається яскравішим! Хочу побажати, щоб він виблискував для тебе всіма своїми фарбами! Поздоровляю!
***
За тебе, моя зірочка, моя ніжна, ласкава і часом колюча квітка!
***
Сьогодні всі вітають тебе, а я хочу подякувати твоїм батькам! Будь для них таким же гарним сином, який ти друг і сім’янин – вони цього заслужили! Залишайся завжди таким же добрим і життєрадісним! Поздоровляю!

Вам рекомендовано:

Thanx: