Весільні тости та привітання

Незабутні весільні тости для молодят.

***
Кажуть, що в хорошому подружжі чоловік – голова, а дружина – необхідне їй серце.
Так вип’ємо ж за те, щоб наші молоді не знали в житті ні головних, ні серцевих болів!
***
Один філософ сказав: «Тих, хто шукає в житті багато, але тих що знайшли – важко знайти». Немає сумніву, що наші наречені знайшли один одного. Нехай ваше сімейне вогнище завжди горить яскравим і незгасним світлом, а його вогонь завжди висвітлює ваше життя теплотою взаємин, любові і відданості.
***
Пропоную випити за п’ять «Н» – за наших найкращих, неповторних, незрівнянних, незабутніх молодят. Гірко!
***
Втратити голову – для людини не дуже приємна річ. Але втратити голову від кохання – зовсім інша справа!
Давайте побажаємо нареченим втрачати голову тільки від любові один до одного на протязі всього їх спільного життя! Гірко!
***
Коли наречений був маленький і в перший раз прийшов додому брудний, мама сказала
- Що б це було в останній раз.
Коли наречений почав вчитися в школі і в перший раз приніс двійку, мама йому знову сказала – що б це було в останній раз.
От сьогодні у нього вперше весілля і я хочу побажати йому, що б це було в останній раз.
***
Вип’ємо за те, щоб у наших молодят все життя стіл ломився від достатку, а ліжко – від кохання!
***
Реальне життя складається з безлічі дрібниць, порожніх слів, суперечок, життєвих ситуацій. Життя – це гірлянда різнокольорових – світлих і похмурих днів. І від вашого розсудливості і згоди залежить спокій і благополуччя вашого життя, дорогі молодята! Так нехай повсякденні дрібниці не псують головного у вашому житті – щастя і радості.
За ваше щастя, наречені!
***
Життя самотньої людини можна порівняти з підлогою, в якій є всього лише одна мостина. Йде людина, а ця мостина прогинається і скрипить, і рівновага ось-ось загубиться. Коли ж дві людини з’єднуються, то дві мостини виявляються поруч і можна подати руку допомоги. один одному, і життя стає стійкіше, ніж життя на одній дошці.
Так вип’ємо за наших «молодих», за придбання ними стійкості у взаємній любові, у взаємній опорі! За їхнє щастя! Гірко!
***
Чи знаєте ви, чим казка відрізняється від бувальщини?
Казка – це коли одружився на змії, а вона виявилася царівною. А бувальщина – це коли навпаки. Нехай же життя наших молодих завжди буде схожою на казку!
***
Дорогі наречений і наречена! Від усього серця вітаємо вас зі вступом у законний шлюб. Сьогодні, в день вашого одруження, вам подарувало частинку себе Сонце, і ця частка – сімейне вогнище. Сонце – джерело життя на землі, сімейне вогнище – джерело життя сім’ї. Зберігайте цей дорогий подарунок все життя. Який би холодний вітер дув, полум’я вогнища повинно горіти, даючи світло і тепло вашій сім’ї. Я піднімаю свій келих за невгасиме світло і тепло вашого вогнища!

Вам рекомендовано:

Thanx: